O společnosti
Granotrading s.r.o.

Granotrading s.r.o. je česká společnost zabývající se obalovým řešením. Naše společnost zákazníkům nabízí komplexní služby v řešení obalů a obalového poradenství od vývoje, testování až po dodání kompletních a funkčních vzorových kusů.

Máme tým odborníků, kteří v oblasti obalového řešení mají dlouholeté zkušenosti a jsou schopni realizovat individuální požadavky zákazníků. Klademe velký důraz na kvalitu a hledáme pro zákazníky efektivní a úsporná řešení s ohledem na životní prostředí. Jsme jedna z mála společností na českém trhu, která provede zákazníka od procesu poradenství, vývoje, návrhu, testování, realizace, skladování, až po recyklaci již nepotřebných obalů. Zákazníci se na nás obracejí se specifickými požadavky a naši odborníci hledají komplexní řešení na míru zákazníkovi.

Společnost Granotrading sídlí v Praze, obchodní zástupci obsluhují jednotlivé regiony po celé České a Slovenské republice. Pro naše obchodní partnery je k dispozici zákaznický servis, který jim poskytuje veškerou podporu a řeší jejich požadavky.

Naši zaměstnanci se neustále vzdělávají v oblasti novinek na trhu a tím jsou připraveni nabízet inovativní obalové řešení. Spolupracujeme s partnery, kteří jsou profesionály a klademe důraz na spolehlivost a důvěru. Vážíme si našich zákazníku, umíme naslouchat a rozumět jejich představám a požadavkům.

Těšíme se na spolupráci.